Slovo na úvod

Gassho,

Vítám Vás na webových stránkách Shorinji Kempo klubu Karlovy Vary/Praha. Klub již běží od září 2005 a je prvním klubem v ČR, kde se Shorinji Kempo vyučuje. V lednu 2023 bylo otevřeno nové dójo v Praze.

Věnuji se bojovým uměním více než  čtyřicet let a za tu dobu jsem měl možnost poznat, jak náročná cesta to je. Ale věřte, že vynaložené úsilí se Vám stonásobně vrátí. Dáte svému životu cíl a řád, budete schopni obstát v náročných životních zkouškách a tam, kde jiní selhávají, váhají či rezignují, budete schopni díky své velké vnitřní síle získané cvičením, se ctí obstát. Cílem našeho umění je vychovat jednotlivce, který bude prospěšný společnosti, bude mít disciplínu a sílu na to, aby mohl pomoci sám sobě a stejně tak i ostatním. Společný trénink v uvolněném a zajímavém prostředí, vede také ke vzniku nových přátelství a kamarádství.

V klubu jsou vítány všechny věkové kategorie. Tak přijďte bez ohledu na své schopnosti, dovednosti a svou minulost. Shorinji Kempo cvičí pokročilí a také úplní začátečníci. Tréninková jednotka trvá 90 minut. Studenti mají možnost zdokonalovat své umění také o víkendových cvičeních, seminářích, na letních kempech pod vedením japonských instruktorů a nebo si zacvičit na soustředění u moře.

Tyto stránky jsou určeny Vám, kteří se zajímáte o bojová umění a máte zájem dozvědět se něco více o Shorinji Kempo.

Věřím , že se brzy uvidíme.

Kesshu,

Miroslav Ponert 3.Dan Shorinji Kempo prezident České Federace Shorinji Kempo


Komentáře nejsou povoleny.