Slovo na úvod

Gassho,

Vítám Vás na webových stránkách Shorinji Kempo klubu Karlovy Vary/Praha. Klub již běží od září 2005 a je prvním klubem v ČR, kde se Shorinji Kempo vyučuje. V lednu 2023 bylo otevřeno nové dójo v Praze.

Věnuji se bojovým uměním více než  čtyřicet let a za tu dobu jsem měl možnost poznat, jak náročná cesta to je. Ale věřte, že vynaložené úsilí se Vám stonásobně vrátí. Dáte svému životu cíl a řád, budete schopni obstát v náročných životních zkouškách a tam, kde jiní selhávají, váhají či rezignují, budete schopni díky své velké vnitřní síle získané cvičením, obstát se ctí. Našim cílem, je vychovat jednotlivce, který bude prospěšný společnosti, bude mít disciplínu a sílu na to, aby mohl pomoci sám sobě a stejně tak i ostatním. Společný trénink v uvolněném a zajímavém prostředí, vede také ke vzniku nových přátelství a kamarádství.

V klubu jsou vítány všechny věkové kategorie. Tak přijďte bez ohledu na své schopnosti, dovednosti a svou minulost. Shorinji Kempo cvičí pokročilí a také úplní začátečníci. Tréninková jednotka trvá 90 minut. Studenti mají možnost zdokonalovat své umění také o víkendových cvičeních, seminářích, na letních kempech pod vedením japonských instruktorů a nebo si zacvičit na soustředění u moře.

Tyto stránky jsou určeny Vám, kteří se zajímáte o bojová umění a máte zájem dozvědět se něco více o Shorinji Kempo.

Věřím , že se brzy uvidíme.

Kesshu,

Miroslav Ponert 3.Dan Shorinji Kempo prezident České Federace Shorinji Kempo


Komentáře nejsou povoleny.